Povrchové úpravy čoček

Povrchová úprava čoček umožní maximálně pohodlné vidění, jednodušší péči o čočky a ochranu brýlí před jejich poškráb.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA RODENSTOCK X-tra Clean

Čistý povrch brýlové čočky po celý den. Přesně to zajistí inovativní povrchová úprava X-tra Clean. Tento extrémně hladký povrch znamená, že na něm téměř neulpívají nečistoty.  Tato vyjímečná úprava Rodenstock Vám přinese dlouhodobé křišťálové čisté vidění a také snadné čištění zcela beze šmouh a nečistot.

 


(Povrchová vrstva X-tra Clean zobrazena ve videu patří mezi naše nejoblíbenější a proto ji sami nosíme)

 

 

POVRCHOVé ÚPRAVy Hoya

Hi-Vision LongLife BlueControl

Nejlepší dostupná povrchová vrstva od společnosti Hoya. Vrstva poskytuje maximální možnou ochranu očí před modrým zářením. Modré záření produkují digitální záření jako jsou počítače, chytré telefony, LED zářivky. Pracujete-li denně s počítačem, je BlueControl pro Vaše oči ta nejlepší volba při ochraně před únavou. BlueControl je nanášen pouze na kombinaci povrchových vrstev Hi-Vision LongLife.

Hi-Vision LongLife

Nejlepší kombinace povrchových úprav. Nejtvrdší odolnost proti poškrábání. Antireflex odstraňuje nežádoucí odlesky, před očima nemáte žádné nepříjemné optické fenomény, všechno světlo dopadne do oka a tím se zvyšuje kontrast vašeho vidění. Hydrofóbní vrstva zajišťuje rychlé odmlžení, které využijete při přechodech ze zimy do tepla.

Olejofóbní složka usnadňuje čištění. Antistatická vrstva snižuje usazování prachu

Super Hi Vision

Kombinace antireflexní, olejofóbní a tvrzené vrstvy. Někdy ji označujeme jako zlatou střední cestu při zachování dobrého poměru cena a výkonu.

Hi Vision Aqua

Antireflexní a hydrofóbní úprava s kvalitním tvrzením je základní nabízenou kombinací povrchových úprav v optice OOČI.

 

 

Hledat na webu