Pouzdra a doplňky

Věříme, že každý majitel brýlí by měl mít možnost chránit své brýle a vyjádřit svůj osobní styl. Proto vám nabízíme široký sortiment kvalitních pouzder, doplňků a náhradních dílů. Navštivte naši optiku a dejte svým brýlím to nejlepší!

 

Pokud jste hrdými majiteli dioptrických brýlí nebo slunečních brýlí, pak víte, jak důležité je chránit je před poškozením a zároveň jim dodat eleganci. V naší optice vám nabízíme široký výběr pouzder a doplňků, které dokáží obojí – zajistit bezpečnost vašich brýlí a zvýraznit váš osobní styl.

 

Pouzdra
na Brýle

Pouzdro na brýle je nezbytným doplňkem pro každého, kdo si cení svých brýlí. Chrání je před poškrábáním, nárazy a prachem. V naší nabídce najdete různé druhy pouzder, od klasických tvrdých pouzder až po měkčí varianty, které jsou skvělé pro cestování. Mnoho z našich pouzder je vybaveno mikrovlákennou utěrkou, což zajišťuje bezpečné a šetrné čištění vašich brýlí.

 

Šňůrky
na Brýle

Šňůrky na brýle jsou praktickým doplňkem, který vám umožní mít vaše brýle stále po ruce, aniž byste je museli neustále skládat a vyndávat z pouzdra. Naše šňůrky jsou dostupné v různých barvách a stylech, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje.

 

Mikrovláknové
Utěrky

Správná péče o brýle zahrnuje i pravidelné čištění a mikrovláknové utěrky jsou k tomu nejlepším nástrojem. Jsou měkké, šetrné k povrchu brýlí a odstraňují otisky prstů, prach a nečistoty.

 

Brýlové
zarážky

Brýlové zarážky jsou malé gumové nebo silikonové destičky, které se nasazují na konci brýlových ramínek. Pomáhají brýlím lépe držet na nose a zabraňují jejich sklouznutí.

 

Náhradní
díly

Máme také k dispozici různé náhradní díly pro brýle, jako jsou šroubky, nosníky, čočky a další. Pokud potřebujete opravit nebo vylepšit své brýle, stačí se na nás obrátit.

 

 

 

 

Hledat na webu