Dioptrické brýle

Brýle jsou zdravotnický prostředek určen pro korekci zraku. Skládají se z brýlových obrub a brýlových čoček. 

Dioptrické brýle dokážeme zhotovit v slunečním, sportovním nebo ochranném provedení. 

Brýle si dále můžeme rozdělit podle materiálu obruby na kovové (ocel, titan, karbon) nebo plastové (acetát).
Můžete se také setkat s dřevěnými brýlemi nebo brýlemi z rohoviny. Cílem většiny materiálů je zajímavý vzhled s důrazem na mechanickou odolnost. 

 

BRÝLE ROZDĚLUJEME PODLE UPEVNĚNÍ ČOČEK

 

 

Celoobruby

Brýle mají rám kolem celé čočky. Zmíněný rám chraní čočku po celém jejím obvodu aby nehrozilo její poškození. Takové brýle doporučujeme především zákazníkům, kteří je budou odkládat. Například si je budou nasazovat jen na čtení. Celoobruba bývá na obličeji výraznější a proto tvoří jedinečně krásnou image našeho zákazníka.

et34002_507_quarter_standard_full_size.png (PNG 1920x1075px )

Poloobruby

Jsou obruby bez spodního rámu. Brýlová čočka je zde upevněna pomocí silonu, který je v čočce upevněn ve vyfrézované drážce. Brýle jsou velmi jemné. Často jsou sympatické na lidech, kteří chtějí okouzlit okolí nenápadnou elegancí. Poloobruby jsou například vhodné pro multifokální brýle, protože spodní rám zde není a tedy zorné pole zde není omezeno.

ab3350_nv_cat_high_standard_full_size.jpg (JPG 1920x667px )

Vrtané brýle

Jsou také někdy označovány jako bezobrubové, tzv. patentní obruby. Ve zmíněných brýlích drží čočky za pomocí šroubů a nebo nýtků se silikonovými hmoždinkami. Brýle působí velmi nenápadným luxusním dojmem a jsou i velmi lehké a  pohodlné.ch29739_bl_cat_high_standard_full_size.jpg (JPG 1920x683px )

 

 

SLOŽENÍ BRÝLOVÉ OBRUBYBrýlová obruba se skládá z brýlového středu s očnicemi a nosníkem a ze stranic. Brýlový střed bývá opatřen anatomickým nosníkem (zejména u plastových obrub) nebo plastovými sedýlky (kovové obruby). Stranice mohou být opatřeny plastovými koncovkami a musí být přesně zahnuté za ušní boltce, jejichž tvar kopírují. Mohou být také rovné (zejména u sportovních brýlových obrub), které sahají podél uší až na temeno hlavy. 

blackfin11.jpg (JPG 1920x1080px )

 

NA KRÁSE ZÁLEŽÍ

 

Krása je dokonalost. Proto v naší optice pracují lidé se smyslem pro vkus a eleganci. Našim cílem je Vám pomoci s výběrem co nejkrásnější funkční obruby. Nevěříte? Zatavte se k nám.

 

 

PÁNSKÁ FUNKČNOST

Jste úspěšný chlap, který nemá čas? S nekvalitními brýlemi nechcete chodit po opravách a svůj čas dál marnit. Chcete prostě to nejlepší. Dobře vidět, vysoce kvalitní, funkční obrubu, která neváží téměř nic a skvěle podtrhne vaši vyzáž. Zmíněné potřeby chápeme. K vyběru u nás nepotřebujete manželku, nechte to na nás. S kvalitními materiály máme zkušenosti a s estetikou Vám pomohou naše elegantní optičky. Překvapte svoji ženu novou vyzáží a vyřeště svůj problém rozmazaného vidění.

6951_2400.jpg (JPG 1620x1080px )

DÁMSKÁ ELEGANCE

Ženy jsou největší inspirací světa. Buďte krásná a inspirativní. V tomto duchu se snažíme vybírat dámské obruby. Vybíráme je vždy s ohledem na vaše pocity. Necháme Vás vyzkoušet klidně desítky obrub, než najdeme společně tu nejvhodnější. V případě Vaší nerozhodnosti vám umíme na základě našich zkušeností a estetického vnímaní poradit. Nemusíte mít, ale strach, že bychom Vám něco vnucovali. Na vašich pocitech nám nejvíc záleží.5_bragan_55o_grbk_2.jpg (JPG 1440x808px )

MLADISTVÍ STYL

Kategorie ke které máme sami blízko a možná proto se promítá i do ostatních. Touha po originalitě, rebelství, ale zároveň chápání hodnot jako jsou ekologie, zdraví, nový způsob myšlení. Máte své životní sny za kterými jdete. V partě chcete zapadnout a přitom být originální. Od toho nás tady máte. Jsme sami mladí a moc dobře víme co se nosí. Opravu Vám neřekneme na každou brýli ta je dobrá, jako Vaše mamka. Vždy najdeme tu, která bude nejka.michael_kors_mk4067_f3015_full.jpg (JPG 800x473px )

 

RŮZNÉ CENOVÉ KATEGORIE

 

Brýle máme skladem v různých cenových kategoriích. Máme brýle pro náročného zákazníka, který touží po luxusním designu a originalitě především, ale také pro zákazníka, který vzhled neřeší primárně, ale vyžaduje pouze funkčnost. Obruby se u nás cenově pohybují od 700 Kč do 15 000 Kč. 


VYBERETE SI Z VÍCE NEŽ 1000 OBRUB.

 

Pro více informací nás navštivte na naší provozovně OOČI v Kroměříži.

V optice máme obruby značek:
Porsche Design, Tom Ford, Swarovski, Hugo Boss, Max Mara, Jimmy Choo, Tommy Hilfiger, Rodenstock, Ray Ban, Carolina Herrera, Blackfin, Prada, Elle, Esprit, Jaguar, Okula, Reserve, Jooly, Polaroid, Rudy Project, Evil Eye, Oakley a další...

Hledat na webu