Dioptrické brýle

Brýle jsou zdravotnický prostředek určen pro korekci zraku. Skládají se z brýlových obrub a brýlových čoček. Dioptrické brýle dokážeme zhotovit v slunečním, sportovním nebo ochranném provedení.

BRÝLE DLE Upevnění čočekCeloobruby

Brýle mají rám kolem celé čočky. Zmíněný rám chraní čočku po celém jejím obvodu aby nehrozilo její poškození. Takové brýle doporučujeme především zákazníkům, kteří je budou odkládat. Například si je budou nasazovat jen na čtení. Celoobruba bývá na obličeji výraznější a proto tvoří jedinečně krásnou image našeho zákazníka.

Polooobruby

Jsou obruby bez spodního rámu. Brýlová čočka je zde upevněna pomocí silonu, který je v čočce upevněn ve vyfrézované drážce. Brýle jsou velmi jemné. Často jsou sympatické na lidech, kteří chtějí okouzlit okolí nenápadnou elegancí. Poloobruby jsou například vhodné pro multifokální brýle, protože spodní rám zde není a tedy zorné pole zde není omezeno.

Vrtané brýle

Jsou také někdy označovány jako bezobrubové, tzv. patentní obruby. Ve zmíněných brýlích drží čočky za pomocí šroubů a nebo nýtků se silikonovými hmoždinkami. Brýle působí velmi nenápadným luxusním dojmem a jsou i velmi lehké a pohodlné.

 

 

Objednejte se na měření zraku

On-line rezervační systém pro měřeni zraku a aplikaci kontaktních čoček.

Objednat se

Široký výběr obrub

Nabízíme více něž 1 000 druhů obrub světových značek: Porsche Design, Tom Ford, Swarovski, Hugo Boss, Max Mara, Jimmy Choo, Tommy Hilfiger, Rodenstock, Ray Ban, Carolina Herrera, Blackfin, Prada, Elle, Esprit, Jaguar, Okula, Reserve, Jooly, Polaroid, Rudy Project, Evil Eye, Oakley a další... Více na naší provozovně OOČI v Kroměříži.

 
Složení brýlové obruby

Brýlová obruba se skládá z brýlového středu s očnicemi a nosníkem a ze stranic. Brýlový střed bývá opatřen anatomickým nosníkem (zejména u plastových obrub) nebo plastovými sedýlky (kovové obruby). Stranice mohou být opatřeny plastovými koncovkami a musí být přesně zahnuté za ušní boltce, jejichž tvar kopírují. Mohou být také rovné (zejména u sportovních brýlových obrub), které sahají podél uší až na temeno hlavy. 
OOČI cycling team

Chcete si koupit to nejlepší? Zeptejte se optika co sám nosí. Přesně proto jsme se rozhodli založit v roce 2023 cyklistický team, abychom mohli brýle řádně testovat. Naši optici mají tedy sami bohaté zkušenosti s brýlemi při svým sportovních aktivitách a proto Vám dokáží dobře poradit.

Internetový obchod

On-line rezervační systém pro měřeni zraku a aplikaci kontaktních čoček.

Zobrazit

 
Na kráse záleží

Krása je dokonalost. Proto v naší optice pracují lidé se smyslem pro vkus a eleganci. Našim cílem je Vám pomoci s výběrem co nejkrásnější funkční obruby. Nevěříte? Zatavte se k nám.Pánská funkčnost

Jste úspěšný chlap, který nemá čas? S nekvalitními brýlemi nechcete chodit po opravách a svůj čas dál marnit. Chcete prostě to nejlepší. Dobře vidět, vysoce kvalitní, funkční obrubu, která neváží téměř nic a skvěle podtrhne vaši vyzáž. Zmíněné potřeby chápeme. K vyběru u nás nepotřebujete manželku, nechte to na nás. S kvalitními materiály máme zkušenosti a s estetikou Vám pomohou naše elegantní optičky. Překvapte svoji ženu novou vyzáží a vyřeště svůj problém rozmazaného vidění.

Dámská elegance

Ženy jsou největší inspirací světa. Buďte krásná a inspirativní. V tomto duchu se snažíme vybírat dámské obruby. Vybíráme je vždy s ohledem na vaše pocity. Necháme Vás vyzkoušet klidně desítky obrub, než najdeme společně tu nejvhodnější. V případě Vaší nerozhodnosti vám umíme na základě našich zkušeností a estetického vnímaní poradit. Nemusíte mít, ale strach, že bychom Vám něco vnucovali. Na vašich pocitech nám nejvíc záleží.

Mladiství styl brýle

Kategorie ke které máme sami blízko a možná proto se promítá i do ostatních. Touha po originalitě, rebelství, ale zároveň chápání hodnot jako jsou ekologie, zdraví, nový způsob myšlení. Máte své životní sny za kterými jdete. V partě chcete zapadnout a přitom být originální. Od toho nás tady máte. Jsme sami mladí a moc dobře víme co se nosí. Opravu Vám neřekneme na každou brýli ta je dobrá, jako Vaše mamka. Vždy najdeme tu, která bude nejka.

 

 

Různé cenové kategorie

Brýle máme skladem v různých cenových kategoriích. Máme brýle pro náročného zákazníka, který touží po luxusním designu a originalitě především, ale také pro zákazníka, který vzhled neřeší primárně, ale vyžaduje pouze funkčnost. Obruby se u nás cenově pohybují od 700 Kč do 15 000 Kč.

  

Hledat na webu