Dětské sportovní brýle

Sluneční sportovní brýle pro děti jsou víc než jen módním doplňkem. Jsou důležitou součástí výbavy vašeho malého sportovce, která jim pomáhá chránit jejich oči před škodlivými UV zářením a zvýšit jejich výkonnost během sportovních aktivit.

 

Proč jsou sportovní brýle pro děti důležité?

 

Ochrana před UV zářením


Sluneční sportovní brýle jsou vybaveny kvalitními UV filtry, které chrání oči vašeho dítěte před škodlivými slunečními paprsky. Dlouhodobé vystavení UV záření může způsobit vážné oční problémy v budoucnosti.

 

Ochrana před větrem a prachem

 

Během sportovních aktivit, jako je cyklistika, snowboarding nebo běhání, jsou oči vystaveny větru a prachu. Sportovní brýle chrání oči před slzením, případně vniknutí cizího tělíska do očí.

 

Zlepšení výkonnosti

 

Sportovní brýle mohou zvýšit viditelnost a kontrast, což může být klíčové při sportech, jako je cyklistika, tenis nebo lyžování. S dobrými brýlemi může vaše dítě lépe vidět míček nebo terén a zlepšit svou výkonnost.

 

Prevence úrazů

 

Sportovní brýle jsou často vyrobeny z odolných materiálů, které chrání oči před možnými úrazy.

054e63c7_6138_4950_b05e_05059866eb18.jpeg (JPEG 794x794px )94a2c81d0f5ce12d6b6bc5d35c3a1821.jpg (JPG 905x893px )(Na obrázku jsou Oakley Resistor,
které jsou k dostání u nás v optice OOČI)

 

Při jakých aktivitách jsou dětské sportovní brýle nezbytné?

 

Cyklistika: Při jízdě na kole jsou oči vystaveny větru, prachu a slunečnímu záření. Sportovní brýle chrání oči a zajišťují nezbytný komfort při jízdě.

Lyžování a Snowboarding: Na svahu je sluneční záření mnohem intenzivnější a odrazy od sněhu mohou být škodlivé. Sportovní brýle s polarizačními čočkami eliminují odlesky a zlepšují viditelnost.

Golf a Tenis: Skvělé vidění je klíčová při těchto sportech. Sportovní brýle s antireflexní úpravou mohou zvýšit ostrost a kontrast.

 

 

Nabízíme značky

 

Nenechte, aby sluneční záření ohrožovalo oči vašeho dítěte během jejich oblíbených sportovních aktivit.
Vyberte jim kvalitní sportovní brýle od jedné z našich renomovaných značek a buďte si jisti, že jsou jejich oči v bezpečí a že budou mít styl.

 

 

Oakley
pro malé odvážlivce
 

 

Oakley je synonymem pro sportovní výkonnost. Dětské sportovní brýle od Oakley jsou navrženy pro extrémní podmínky a odolnost.

 

oakley_resistor_prizm_youth_sunglasses(1).jpg (JPG 1000x398px )

Evil Eye
pro malé dobrodruhy

 

Značka Evil Eye je specializovaná na sportovní brýle, které jsou skvělé pro dobrodružné děti. Jsou lehké, funkční a odolné.

 

sportovni_bryle_evil_eye_trace_pro_e001_.jpg (JPG 1000x391px )

Polaroid
pro malé ochranu očí

 

Polaroid je známý pro svou kvalitu a ochranu očí. Dětské sportovní brýle od Polaroid mají polarizační čočky pro skvělou viditelnost.

polaroid_pld8020s_ciwjy.png (PNG 700x342px )

 

 

Hledat na webu