Kdyby jste se nás zeptali, jaké čočky požíváme v autě... Rodenstock Road by byla naše odpověď


SKVĚLÉ PROSTOROVÉ VNÍMÁNÍ, ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST.

Správný odhad vzdálenosti, důležitý nejen při parkování, ale především při předjíždění, závisí na prostorovém vidění. U osob s různými dioptrickými hodnotami pro levé a pravé oko může být toto vidění ale negativně ovlivněno. V případě Rodenstock Road však toto nehrozí: optimalizované čočky se symetrickými oblastmi vidění přináší perfektní 3D vidění.


LEPŠÍ VIDĚNÍ ZA TMY, JISTOTA PŘI ŘÍZENÍ.

Mnoho řidičů se při jízdě za tmy nebo při zhoršené viditelnosti cítí nepříjemně. Za takových podmínek dochází k rozšiřování zornic a světelné paprsky se lomí různě, což vede k rozmazanému vidění. Pomocí speciální měřící jednotky DNEye® od Rodenstocku však lze tento nedostatek objevit a korigovat, proto dokáží čočky Rodenstock Road zajistit perfektně ostré a kontrastní vidění i za zhoršených světelných podmínek.


OPTIMÁLNÍ VIDĚNÍ, BEZPEČÍ ZA VOLANTEM.

Při řízení se naše oči musí neustále přizpůsobovat různým vzdálenostem: při pohledu na vozovku, navigaci, zpětná zrcátka a zase zpět. Design čoček Rodenstock Road byl vyvinut tak, aby splňoval právě tyto dynamické nároky na vidění. Široká zorná pole pro ostré vidění za všech podmínek, nejen při rychlých změnách pohledu.
rodf2.jpg (JPG 1080x1080px )


Hledat na webu