Buďte jako váš hrdina s brýlemi Tlapková patrola

Ve velké a barevné Zátoce Dobrodružství žije parta 6 kamarádů, jakou jinde nenajdeš. Jsou to milí pejsci z Tlapkové patroly a jejich největší kamarád, chytrý chlapec Ryder. Každý den spolu prožívají úžasná dobrodružství a pomáhají všem, kteří potřebují jejich pomoc. Společně prožívají neuvěřitelná dobrodružství a ukazují, jak moc je důležité pomáhat druhým a mít se rádi. Příběh Tlapkové patroly je plný smíchu, lásky a lekce, že společně můžeme udělat cokoliv. Ať už je problém velký nebo malý, Tlapková patrola je vždy na cestě, aby den učinila lepším. Každý z nich má speciální vlastnost, která ho činí zajímavým a nepostradatelným pro jeho tým.

 

 

Chase 

je statečný německý ovčák, který má na starosti bezpečnost a pořádek.
I když je velmi odvážný, jeho kýchání na kočičky a ptáčky vždycky všechny rozesměje. Je to náš malý policista, který má srdce plné odvahy.

 

Marshall

je krásný hasičský dalmatin, i když je občas trochu nešikovný, to mu ale na užitečnosti nic neubírá, protože jeho smích a odhodlání zahřeje u srdce každého.

20240315_194458.jpg (JPG 1079x1080px )

 

 

20240315_194108.jpg (JPG 1080x1080px )

Skye

je roztomilá kokapu, která ze všeho nejvíc miluje létání. Někdy je tak nadšená, že zapomene na všechno kolem, až je její radost z létání nakažlivá a všechny kolem sebe umí rozveselit.


Rubble

je buldoček, jehož hlavní prioritou jsou všechny věci, které se týkají stavebnictví. Je taky velký milovník jídla.

 

 

Rocky

není velkým fanouškem koupání, vtipné jsou hlavně jeho výmluvy, aby se vyhnul vodě, ale když je potřeba, tak se i přes velkou nechuť do vody vrhne.


Zuma

je labrador, který naopak od Rockyho vodu miluje a je to jeho
specialita. Vždy je připraven ochotně skočit do vody a zachránit den.
Jeho povaha je jako vlna moře – uklidňující a stále připravena k dobrodružství.

20240315_194319.jpg (JPG 1080x1080px )

 

 

20240315_194539.jpg (JPG 1080x1080px )

A nakonec Ryder

je chytrý a odvážný vedoucí celé psí bandy, který má vždy jasně připravený plán. Jeho nadšení a láska k dobrodružství vede Tlapkovou patrolu k nekonečným příběhům přátelství a dobrodružství.

 

A víte, kde najdete Tlapkovou patrolu kompletní? 

U nás v optice. Navštivte nás a vyberte si svého brýlového hrdinu.

 

Dospělí, kteří dočetli celý článek až sem, zaslouží obdiv. Možná díky tomu budete chápat dětský svět hrdinů. A jestli chcete mít taky hrdinu doma, navštěvujte pravidelně se svým dítětem očního lékaře a v případě předepsání brýlí, dohlížejte na jejich stále nošení.

Za malé hrdiny, děkujeme. 

 

S láskou k naší práci, OOČI oční optika s.r.o.Hledat na webu