Blog

30.11.2023

    V dnešní době plné reklam, které jsou neustále před Vašima očima, už pro spoustu z nás není lehké vědět, co skutečně si přejeme a nebo co jen zůstalo v naší "zrakové paměti" a vyvolává pocit chtíče. Paradox toho je, že možná ty největší hodnoty máte už teď doma před očima a nemusíte chodit pozorovat výlohy obchoďáků, které se v podstatě předhání o Vaši pozornost a chtějí, ať nakoupíte právě u nich.

25.11.2023

  S titanem pracuje Blackfin již více než dvacet let a za tu dobu se naučili všechna tajemství jeho tvarování a dovednosti a techniky pro zlepšení všech jeho vlastností. Proto model Blackfin není jen brýlovou obrubou, ale mistrovským dílem techniky, technologie a designu.

16.11.2023

  Nastává nejkrásnější období v roce a tím jsou Vánoce. Možná si teď lámete hlavu nad vánočním dárkem pro své milované. My jsme se rozhodli tento problém vyřešit za Vás a připravili originální Vánoční poukazy v honotách 200, 1000, 2000, 5000Kč na dioptrické brýle a celý sortiment v optice OOČI. Z našeho pohledu není lepší dárek, než dát člověku jasný pohled na svět. V naší práci se každý den setkáváme se spousty "rozmazaných" lidských pohledů. Naštěstí si s nima v OOČI umíme poradit, ať už prostřednictvím brýlí, případně kontaktních čoček nebo dalších řešení.Není pro nás v podstatě krásnějšího pohledu než na zákazníka s novýmí brýlemi, který po jejich nasazení vidí svět mnohem jasněji a s úsměvem na tváři.A víte jaký pohled je ten nejlepší? No přeci ten se správnými dioptriemi. Zastavte se k nám pro poukaz na veškerý sortiment optiky OOČI a darujte ho pod stromeček jako symbol významu: "Svět je příjemný, když ho vidíte skvělý".

5.11.2023

Při řízení se naše oči musí neustále přizpůsobovat různým vzdálenostem: při pohledu na vozovku, navigaci, zpětná zrcátka a zase zpět. Design čoček Rodenstock Road byl vyvinut tak, aby splňoval právě tyto dynamické nároky na vidění. Široká zorná pole pro ostré

26.9.2023

S radostí oznamujeme, že jsme spustili nové webové stránky, které dostaly nový moderní design. Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace. Věříme, že se vám nový web bude líbit. Přejeme vám hezký denHledat na webu